top of page

Peyzaj Firmaları için

Akkuş Çim bir peyzaj şirketinin temel ihtiyaç ve isteklerini bilir. Üretim ve satışını bu ihtiyaçlar doğrultusunda gerçekleştirir, kaliteli ve güvenilir bir ürünü devamlılıkla sunar. Rulo çim üretimimiz Ege ve Akdeniz iklim şartları için idealdir. 
 
Çim serimi peyzaj uygulamalarının en sonunda ve çoğu zaman görünen başlıca unsuru olduğundan dolayı, yüksek kaliteli bir çim, müşteri memnuniyetinizi etkileyen baş etmenlerden biridir. Projelendirme, tesviye, altyapı, sulama sistemleri gibi çalışmalarınız toprağın altına gömülmektedir. Üzerine serdiğiniz çim ise, görünen başlıca unsur olarak diğer çalışmalarınızın kalitesine uygun olmalı, işinizi taçlandırmalı ve müşterinin yüzünü güldürmelidir. 
 
Akkuş Çim, peyzaj uygulamalarınız için hazır rulo çim temin eder. Döşeme gününde hazır çimin uygulama alanına sabah saatlerinde ulaştırılmasına çalışır. Döşeme sonrasındaki mal sahibinin yapması gerekecek bakım için gerekli broşür hazır çimle beraber gönderilir. 
 
Müşterinize gönül rahatlığı ile verebileceğiniz, bölge iklim şartlarına uygun, kaliteli ve güvenilir ürünü ve devamlılığı ile Akkuş Çim her zaman Peyzaj Firmaları'nın yanındadır. 
 
Ege ve Akdeniz bölgesine uygun Bermuda ve Dört Mevsim çim çeşitlerimiz mevcuttur. Yılın 12 ayı, ihtiyaç doğrultusunda paletli ya da paletsiz çim sevkiyatı yapılır. 
 
Telefonla vereceğiniz rulo çim siparişleriniz titizlikle yerine getirilir. Ödemelerimiz peşin olup, nakliye bedeli mesafeye göre hesaplanır ve önceden size bildirilir. Malımız sevk irsaliyeli ve faturalıdır. 
Hazır Rulo Çim
Sipariş Fiyatlarımız 

Bermuda
Dört Mevsim
Akkuş Çim
ile bir günde bahçeniz yeşersin...
bottom of page